Bezpłatne wykłady na temat zdrowia

W końcu 🙂
w końcu skończyliśmy projekt, w którym chcemy dzielić się wiedzą na temat zdrowia, bo niestety  w aptece nie mam możliwości na tyle ludziom pomagać, by w pełni uświadomić pacjentów w temacie ich diety, trybu życia, co powinni, czego unikać… a chciałbym wykorzystywać wiedzę, którą pozyskałem na studiach, stąd przygotowaliśmy z Anetą serię takich tematów o zdrowiu, na które bardzo serdecznie Ciebie zapraszamy 🙂

Wykłady odbywają się zamiennie co 2-3 tygodnie we wtorki/środy.
Przygotowaliśmy sporo bardzo wartościowej wiedzy, może masz czas i chciałbyś dołączyć? 🙂

Po zapisaniu się, będziesz otrzymywał informacje o każdym spotkaniu i będziesz mógł zdecydować czy chcesz dołączyć.

Uprzedzając częste obawy dodam, że nie będzie Cię widać, słychać – wystarczy siąść i posłuchać 🙂

Pozdrawiam,

Adrian