clean9 – Jak odzyskać formę i piękne ciało

 

Clean9 Foreverto prosty w użyciu program oczyszczający organizm. Pomaga wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Po zastosowaniu Clean9 będziesz wyglądać i czuć się lepiej oraz zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, które powodują, że Twój organizm nie przyswaja w pełni substancji odżywczych z pożywienia.

To tylko opis C9 wg producenta, ważniejsze jednak są opinie, ale opinie osób, które to przeszły na własnej skórze.

Dziś swoimi wynikami i opinią podzieliła się z nami Marzena
Marzena wybrała clean9 o smaku waniliowym.

clean9 forever czupalla (2)

 

Dlaczego zdecydowałaś się na oczyszczanie organizmu z Clean9 ?

Zbliża się okres letni, po dniach siedzenia w domu, z miską niezdrowych rzeczy, postanowiłam oczyścić organizm, zdobyć więcej energii, a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy. Słyszałam bardzo pozytywne opinie o clean9, więc musiałam to sprawdzić.

 

Miałaś jakieś obawy przed rozpoczęciem Clean9?

Byłam strasznym niejadkiem. To nie smakuje… to nie dobre… obawiałam się, że przepisy nie przypadną mi do gustu… ale stało się wręcz przeciwnie – dania były przepyszne i baaardzo mi smakowały.

 

Czy korzystanie z tego programu było  trudne ?

Ależ skąd, jest instrukcja jak postępować krok po kroku. Pierwsze dwa dni owszem były dla mnie trochę trudne ale nie aż tak tragiczne, wystarczyło trochę zaparcia i potem już było z górki.

 

A dlaczego te dwa dni były dla Ciebie trudne?

Były trudne, ponieważ byłam przyzwyczajona do ciągłego jedzenia… a w te dni nie ma typowego posiłku… ale dałam radę ! Wiedziałam, że już trzeciego dnia w moim rozkładzie pojawi się pyszne danie.

 

Czy Clean9 jest podobny do jakiejś innej diety?

Z dietami oczyszczającymi spotkałam się wiele razy, opinie są podzielone, ale jednak żadna z nich nie daje takiego szybkiego i przede wszystkim skutecznego efektu jak Clean9.  Clean9 różni się też tym, że nie chodzimy głodni,  jest całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia.

 

Czy czułaś uczucie głodu podczas C9 ?

Sporadycznie się zdarzało, że poczułam ssanie w żołądku… ale twórcy pomyśleli o tym i można zjeść coś z listy dozwolonego jedzenia 😀 to mnie ratowało i woda.

 

Jak się czujesz po zakończeniu programu? Jesteś zadowolona z efektów?

Czuje się świetnie! Mam więcej energii !  Zrezygnowałam z soli i ograniczyłam cukier praktycznie do minimum 😀 Jestem bardzo zadowolona również ze swojej sylwetki i na pewno na C9 nie poprzestanę.

Moja opinia o clean9 – 10/10 !

EFEKTY C9

– 3,9 kg

– 27 cm w obwodach

 

 

 

 

 

tabela

 

czupała clean9 c9 forever (2)

czupała clean9 c9 forever (3)

czupała clean9 c9 forever (4)

 

Bardzo dziękujemy Marzenie, że zgodziła się odpowiedzieć na nasze pytania i udostępniła nam swoje wyniki. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Gratulujemy !

***** UWAGA ****  zdjęcia nie zostały poddane jakiejkolwiek obróbce komputerowej 🙂

Jeśli chcecie osobiście poznać Marzenę i zapytać ją o opinię o clean9, rady, wrażenia można ją znaleźć na facebooku 🙂   Marzena Czupała

 

Co zawiera zestaw C9  :

  • Forever Aloe Vera Gel – 2 opakowania (2 x 1 litr)
  • Forever Lite Ultra Shake – 1 opakowanie (koktajl o smaku waniliowym lub czekoladowym)
  • Forever Therm – 18 tabletek
  • Forever Fiber – 9 saszetek
  • Forever Garcinia Plus – 54 kapsułki
  • Centymetr
  • Książeczka – instrukcja postępowania krok po kroku

Jak zamówić BEZPOŚREDNIO u producenta ?

 

Wejdź na stronę główną firmy Forever Living Product TUTAJ

W prawym górnym rogu kliknij DOŁĄCZ,

wypełnij tylko wymagane pola i tyle 🙂

 

Polecamy to rozwiązanie gdyż, nie dość, że będziesz mieć dużo taniej to przede wszystkim masz pewność, że jest to oryginalny produkt i masz 30 dniową gwarancję satysfakcji, czyli jeśli nie spełni Twoich  oczekiwań to firma zwróci Tobie pieniądze.

 

 

Wyniki innych osób :