Clean9 czyli oczyszczenie organizmu z toksyn

Nasze pierwsze zetknięcie z programem Clean9 🙂

Jakie są nasze opinie o clean9 ?

zobaczcie na filmie sami :

Na wstępie chcielibyśmy wyjaśnić jaka jest różnica między oczyszczaniem a odchudzaniem, gdyż zadajecie nam pytania, z czego chcemy się odchudzać. Otóż naszym celem nie było odchudzanie.

start

Naszym celem było tylko oczyścić organizm.  Dwa razy do roku każdy z nas powinien się oczyszczać, stąd my podjęliśmy decyzję, że warto w końcu zadbać o siebie i zacząć to robić.

odch a oczysz

 

My staramy się zdrowo odżywiać, ogromną uwagę zwracamy na składy produktów, na to co jemy, unikamy produktów przetworzonych a sport to również u nas podstawa 🙂 Jednakże to, że ktoś prowadzi zdrowy tryb życia, nie znaczy, że jego jelita i całe ciało funkcjonują prawidłowo.

Niestety w dzisiejszym jedzeniu jest tyle chemii i antybiotyków, że już nie jesteśmy w stanie tego ominąć i nasz organizm mimo, że to doskonałe stworzenie nie jest już wstanie sam sobie z tym poradzić. To samo dotyczy powietrza – nic nie poradzimy na to, że jest tak zanieczyszczone .  Dlatego oczyszczanie jest podstawą zdrowia.

 

Po co nam było to oczyszczanie?

Nasze celeWatch movie online The Transporter Refueled (2015)

Aneta :

– oczyszczenie z toksyn,

– wzrost energii,

– poprawa cery,

– poprawa wyglądu ud i brzucha.

Adrian

– oczyszczenie organizmu,

– wyeliminowanie drzemek w ciągu dnia,

– zmniejszenie obwodu w pasie

Do tej pory z naszego bliższego otoczenia, clean9 zrobiło chyba już przeszło 20 osób, opinie o clean9 wszystkie pozytywne, u każdego z nich efekty były rewelacyjne, za sprawą tego, że zgubili sporo kilogramów i jeszcze więcej w obwodach, ale każdy z nich mówił też, że wygląd swoją drogą, mają przede wszystkim dużo więcej energii, że czują się dużo lepiej, że jakiś efekt motyla. Wszystko to tak pięknie brzmiało, że aż trudno było uwierzyć..

No ale faktycznie, w końcu jak sami wytestowaliśmy na własnej skórze, możemy się pod tym podpisać rękami i nogami.  Energia jest dużo większa, samopoczucie dużo lepsze, czujemy się lżej. Nasza opinia o clean9 – 10/10 🙂

Ja po clean9 jestem bardzo zadowolona ze swojej cery, nie przetłuszcza mi się już tak bardzo, poprawił mi się koloryt no i zaskórniki, z którymi walczyłam każdego dnia, są już prawie niewidoczne. To jeśli chodzi o cerę, ale druga rzecz, której nawet się nie spodziewałam, to moje uda i brzuch mogą aż tak się zmienić w 9 dni. Skóra się napięła, pokazały się mięśnie no i cellulit, który powoli o sobie przypominał – praktycznie jest już niewyczuwalny.

Ja również osiągnąłem swoje cele, a więc mam więcej energii, nie muszę już robić drzemek w ciągu dnia, zrzuciłem zbędną tkaną tłuszczową, która powodowała zmniejszanie moich ubrań no i wyrzeźbiłem przy okazji bardziej swoje ciało.

Co było dla nas najtrudniejsze w ciągu tych 9 dni?

Zdecydowanie 2 pierwsze dni, które są typowym oczyszczeniem i nie ma głównego posiłku i nie ukrywamy, że byliśmy głodni 🙂

Wiadomo, nie było tragedii, ale głód czuliśmy, bo ogólnie jesteśmy strasznymi głodomorami. Jadamy często ale mało 🙂 i to sprawiło właśnie, że czuliśmy głód. Całe szczęście, że firma przewidziała takie przypadki jak my i przygotowała listę produktów dozwolonych  – jako przekąski 🙂 – my bardzo często z niej korzystaliśmy 🙂

 

clean9 forever

 

Nasze posiłki :

clean9 forever

Śniadania 🙂

clean9 forever

Pyszne kolacje z clean9

????????????????????????????????????

d2

clean9 forever

DSC_0014

I rewelacyjne, przepyszne koktajle z ultralite  :

 

s1 (2)

clean 9 forever

s2 (2)

 

Nasze wyniki :

clean 9 forever

????????????????????????????????????

 

 

 

JEŻELI INTERESUJESZ SIĘ ZDROWIEM, CHCESZ WIĘCEJ DOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT OCZYSZCZANIA ORGANIZMU ZAPRASZAM NA BEZPŁATNY WYKŁAD on-line, GDZIE JAKO FARMACEUTA OPOWIEM O TYM Z MEDYCZNEGO PUNKTU WIDZENIA.

Piszecie do nas również i pytacie gdzie można kupić tego cleana.

Zestaw ten jak wszystkie inne produkty, możecie kupić tylko i wyłącznie u osób, które są związane z firmą Forever po cenie detalicznej.. aleee….

po co drożej jak można samemu taniej 🙂

zamow

NIE kupuj w sklepach, kup SAM u producenta !

Wejdź na stronę główną firmy Forever Living Product TUTAJ

W prawym górnym rogu kliknij DOŁĄCZ,

wypełnij tylko wymagane pola i tyle 🙂

 

Polecamy to rozwiązanie gdyż, nie dość, że będziecie mieli dużo taniej to przede wszystkim macie pewność, że jest to oryginalny produkt i macie 30 dniową gwarancję satysfakcji, czyli jeśli nie spełni waszych oczekiwań to firma zwróci Wam pieniądze.

Nie polecamy portali typu alledrogo, gdyż już mieliśmy przypadek, że osoba  tam sobie zamówiła – nie dość, że dostała Ukraińską instrukcję, to produkty były „podobne” do oryginalnych, osoba ta niestety nie miała efektów, była niezadowolona, ale zestawu zwrócić nie mogła, bo nie kupiła sama u producenta.

Tak więc, jak ktoś naprawdę chce zadbać o siebie to nie warto przekombinować.

Mamy nadzieję, że nasza opinia o clean9 wyjaśniła Tobie wątpliwe kwestie, obawy i śmiało będziesz mógł zrobić krok ku poprawie swojego stanu zdrowia.

Jak macie jeszcze jakieś pytania, śmiało dzwońcie lub piszcie na @ aaczupalla@gmail.com lub 788 832 618  🙂

Pamiętajcie, że z nami macie opiekę farmaceuty i dietetyka gratis 🙂 24/7 🙂

 

NIE chce 15 % zniżki, chce zamówić od razu po normalnej cenie – JUŻ, TERAZ, ZARAZ 🙂

specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy taką opcję, gdzie również gwarantujemy Tobie, że produkt jest w 100 % oryginalny i pochodzi ze sklepu producenta Forever Living Products.

jak wyglądają efekty u innych?