Jesteśmy lepsi !!! :)

Sylwestra spędziliśmy w tym roku wyjątkowo, romantycznie, tylko we dwoje.
Po tygodniu Rodzinnego Świętowania ‘brakowało nam siebie’ 🙂

Dziś pełni sił, porządkujemy listy zadań, celów i mapy marzeń – dzielimy na małe kroki rozpisujemy co gdzie, kiedy.

Jesteśmy wdzięczni za cały 2016 rok, za ogromne zmiany jakie zaszły w naszym życiu, za wszystkie lekcje, za poznanych ludzi, wyzwania, radości i smutki.

Spełniło się kilka naszych marzeń, zrealizowaliśmy mnóstwo celów  🙂

I co najważniejsze.. jesteśmy LEPSI !!!

Śmiało możemy przyznać, że rok 2016 był dla nas wyjątkowy, inny, lepszy. Wręcz nie możemy uwierzyć, że może tak wiele się zmienić zaledwie w ciągu jednego roku.

Do marca zeszłego roku szukaliśmy pomysłu na siebie, na nasze życie. Tak bardzo nie odpowiadał nam schemat „przeciętnego życia” dlatego próbowaliśmy dotychczas różnych biznesów, popełnialiśmy ogrom błędów, ale też mocno rozwijaliśmy się poprzez szkolenia, webinary, treningi, poprzez własne doświadczenia i w końcu znaleźliśmy to co chcemy w życiu robić.

Znaleźliśmy biznes ponad granicami – biznes XXI wieku.

Jesteśmy też dumni z tego, że mimo ogromnego sceptyzmu daliśmy sobie szansę, by zmienić coś w swoim życiu – dzięki temu – jesteśmy LEPSI od siebie, od tych osób, którymi byliśmy jeszcze rok temu.

Skryci, niepewni siebie, bardzo bojący się opinii innych, nieśmiali, bez wiary w to co robiliśmy, bez wizji końca. Wtedy baliśmy się i nie robiliśmy, dziś, boimy się i robimy.

Zawsze chcieliśmy, by nasza praca nie była związana z żadnym miejscem, chcieliśmy pracować z ludźmi, pomagać ludziom, poznawać nowych wspaniałych ludzi – jesteśmy wdzięczni, że mamy teraz takie możliwości <3

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za ludzi, którzy stanęli na naszej drodze i pokazali nam inne możliwości. Za każdą osobę, którą poznaliśmy – wnieśliście wiele do naszego życia.

Jesteśmy wdzięczni za każdą lekcję, którą dostaliśmy, nawet za te trudne, nieprzyjemne – ważne żeby wyciągnąć wnioski i już więcej nie popełniać tych samych błędów.

Rok 2017 będzie dla nas rokiem wyzwań, pracy i kolejnych zmian 🙂

Cudowne jest to, że zawsze można wszystko zmienić, a Nowy Rok jest tym dniem, gdzie mamy nowe plany, marzenia i cele… ważne jednak, by nie były to tylko plany – ale byśmy dążyli do ich realizacji.

Życzymy Wam Kochani byście MIELI MARZENIA małe i duże, cele rodzinne, osobiste i biznesowe.

Życzymy Wam też odwagi, by je realizować, by pozwalać sobie na zmiany, bo każda zmiana, daje możliwość otwarcia nowych ‘drzwi’

Bądźcie wdzięczni za wszystko co Was spotyka.

Życzymy dużo miłości, ciepła i dobrych ludzi blisko każdego dnia <3

Uśmiechu na co dzień i wiary w siebie.

No i oczywiście zdrówka, dbajcie o siebie, bo zdrowie mamy jedno, nie można go kupić,  bez niego wszystko inne jest dużo trudniejsze i mało co cieszy 🙂

Żyjcie pełną mocą życia, by za rok móc dumnie powiedzieć : jestem lepszy niż rok temu !

Bawcie się wspaniale, korzystajcie, doświadczajcie, bądźcie sobą.

 

A my jeszcze dziś trochę popracujemy z nowymi czystymi kartkami swoich kalendarzy.

Kiedyś korzystaliśmy z kalendarza google, jednak zeszły rok był już w formacie papierowym i okazał się dla nas owocniejszy (bo słowa zapisane na papierze działają silniej) 🙂

A wy z jakich kalendarzy korzystacie? Pochwalicie się? 🙂

Ściskamy i pozdrawiamy,

Aneta i Adrian