Aneta i Adrian – małżeństwo

Aneta –  inżynier,  dietetyk sportowy

Adrian -mgr farmacji

właściciele firmy EXEO LTD i profesjonalni przedsiębiorcy Forever Living Products

Najkrócej mówiąc – jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, konsekwentnie dążącym do wyznaczanych celów i cieszącym się z każdej chwili swego życia 🙂

 Watch movie online The Transporter Refueled (2015)

Obecnie pracujemy na etacie oraz dodatkowo rozwijamy własne przedsiębiorstwo.
Praca na etacie nie jest spełnieniem naszych marzeń, nie z taką pracą wiążemy naszą przyszłość, gdyż według nas jest to najbardziej ryzykowna forma zarabiania pieniędzy, gdyż nigdy nie masz pewności czy cię nie zwolnią, nie masz pewności co do emerytury. Musisz pracować dla kogoś, często z kimś kogo nie lubisz. Dodatkowo Twoja pensja z miesiąca na miesiąc raczej nie będzie się stale powiększała.

Zanim poznaliśmy Forever, przez prawie 3 lata szukaliśmy sposobu na zbudowanie innego źródła dochodu, takiego, które pozwoli nam pracować z dowolnego miejsca na ziemi. Takiego, które pozwoli nam mieć więcej wolnego czasu, by spędzać go z rodziną i podróżować, a wiadomo pracując na etacie, czy też nawet prowadząc tradycyjny biznes – to jest niemożliwe. Ciężko wyjechać np. na 4 miesiące do innego kraju.

Jeszcze na studiach stwierdziliśmy że zaczniemy od sklepu internetowego. Szkolenie „biznes ponad granicami”. Założyliśmy spółkę ltd, wdrożyliśmy własny produkt,  wszystko było gotowe, pospinane tak by nie wymagało naszej ingerencji. Najpierw był jeden sklep z odzieżą, potem przeszliśmy na to na czym się bardziej znamy, czyli na zdrowie, sklep z naturalnymi produktami. Wszystko było jak trzeba, ALE 🙂  okazało się że, metody darmowe pozyskiwania klientów, których się nauczyliśmy na szkoleniach niestety nie działają na dużą skalę. Czyli co robimy ? No rozwijamy się dalej 🙂 następne szkolenia, następne inwestycje iiii okazało się, żeby taki sklep przynosił poważne zyski i nie był sklepem tanim, którego właściciele zabijają się na allegro ceną – to  najlepiej włożyć kilkadziesiąt tysięcy na reklamę, to wtedy być może zacznie zarabiać i tutaj stwierdziliśmy, że to chyba nie był najlepszy pomysł, że jednak taki biznes nie jest dla nas – to nie jest to czego szukaliśmy. 🙂

Długo potem nie mieliśmy pomysłu na siebie, na swoje życie i w momencie kiedy już wręcz byliśmy załamani, bo nie widzieliśmy celu —— trafiliśmy na firmę Forever Living Product.

Było to za sprawą Marzeny i Janka Tuszyńskich, których poznaliśmy w styczniu 2015 roku na szkoleniu marketingowym Pawła Danielewskiego  w Warszawie. Pamiętam, że już wtedy Marzena podała mi swoją wizytówkę i powiedziała ze oni zarabiają  z Forever, że uczy ich najlepsza osoba w Polsce pani Bogumiła Sroka że mogę sobie wejść i poczytać. Ale u mnie od razu pojawiła się taka myśl że to podobne do takich trochę dla nas niepoważnych biznesów gdzie lata się z katalogiem, zbiera się zamówienia i się albo sprzedaje albo ogólnie coś wciska, namawia ludzi. A my czegoś takiego bardzo nie lubimy. Ja przeszłam wcześniej dwa biznesy MLM, które zapewne znasz i tam pieniędzy jak dla mnie nie było.

Po roku obserwowania Marzeny i Janka na facebooku, zechcieliśmy w końcu posłuchać coś więcej o Forever i ku naszemu zdziwieniu okazało się, że to zupełnie coś innego niż myśleliśmy….        nie trzeba sprzedawać, chodzić po ludziach i ich do czegoś namawiać i co najważniejsze dla nas, można pracować z każdego miejsca na ziemi, ważne by był dostęp do internetu.

A tego szukaliśmy, chcieliśmy zarabiać nie sprzedając, zarabiać więcej niż średnie krajowe – bo celów i marzeń mamy sporo i na pewno ich nie osiągniemy pracując do końca życia dla kogoś, na etacie.

 Watch movie online The Transporter Refueled (2015)

Jeśli boisz się, że przez następne 20 lat będziesz w tym samym miejscu co jesteś, a jedyne co się zmieni to Twój wiek,

jeśli cały czas pracujesz, a nadal nie stać cię na to co byś chciał,

jeśli boisz się że o swoje finanse na emeryturze – napisz do nas. Bardzo chętnie pomożemy Ci znaleźć szansę na lepsze życie.

Koniecznie posłuchaj jak możesz to zmienić.
Nie wiemy czy to aby na pewno będzie również dla Ciebie, ale jak nie posłuchasz to nie będziesz mógł ocenić 🙂
Nagraliśmy o tym krótkie video, jeżeli masz teraz czas i chęci to zapraszamy 🙂
Po wpisaniu danych na @ otrzymasz nasze video

Po skończeniu technika farmaceutycznego, postanowiłem pójść na studia, miałem wtedy 22 lata. Spotkałem wtedy kolegę z liceum, który zaraz po szkole podjął pracę. Po przedstawieniu, że ja dopiero idę na studia odpowiedział: cooo ? przecież jak skończysz te studia będziesz miał 27 lat ! I wtedy przypomniały mi się słowa Jacka Walkiewicza : a co jak nie pójdę na studia to nie będę miał 27 lat ?

Pamiętaj, najlepszy czas na działanie jest właśnie TERAZ 🙂

 Watch movie online The Transporter Refueled (2015)

Aneta i Adrian

aneta adrian czupalla   z przesłaniem pełnej mocy życia 🙂

 Watch movie online The Transporter Refueled (2015)