Uber – darmowe taxi ?

darmowy uber, opinie uber

Uber ? Co to ? Po co ?

Może ktoś z Was powie, że to żadna nowość, żaden hit, ale my naprawdę dopiero wczoraj pierwszy raz skorzystaliśmy z Ubera !

Opinie na temat ubera już wcześniej słyszeliśmy bardzo pozytywne, wszyscy zachwalali, że uber tani, że uber szybki, że uber fajny.

Jednak nigdy nie przyszło nam na myśl, by w końcu wypróbować.

Wczoraj nadarzyła się okazja i tu taka niespodzianka !

Wiecie ile kosztował nas przejazd ?

Za ile ktoś przywiózł nas po imprezie do domu?

darmowy uber, opinie uber

Dokładnie 0,00 zł 🙂 Rewelacja..

A czemu tak?

Jak Adrian instalował aplikację, już jakiś czas temu, nikt mu jej nie polecił i zarejestrował się po prostu z internetu, więc nie miał nic za darmo, ale dzięki temu, że ja dostałam już kod polecający Adriana to dostałam pierwszy przejazd za darmo – mega 🙂 i faktycznie tak wyglądał rachunek.

Pan przemiły, podjechał MINI Cooperem SD 5D.

Od momentu gdy powiedzieliśmy : ok czas zbierać się do domu do wejścia do samochodu minęło 5  minut, mimo że była północ ! 🙂

Okazało się, że w pobliżu akurat były 2 samochody i jeden z nich bardzo szybko podjechał.

Rewelacja.

Także jeżeli  nie możesz prowadzić, nie chcesz płacić za często kosztowne taksówki, albo nie chcesz fatygować znajomych to naprawdę polecamy ubera.

Jeżeli chcesz wytestować ubera  tak jak my i mieć swój pierwszy przejazd uberem za darmo to zarejestruj się już dziś, bo nigdy nie wiesz kiedy będziesz miał potrzebę 🙂

CHCĘ WYKORZYSTAĆ DARMOWY PRZEJAZD 

Jak działa w ogóle Uber ?

Uber to aplikacja łącząca kierowców i pasażerów – pasażer korzysta z aplikacji Uber na urządzenie mobilne (do pobrania z Google Play, AppStore, Windows Phone Store – pamiętaj, żeby podać kod na darmowy przejazd: 5N9A41JXUE podczas rejestracji albo kliknąć w LINK), a kierowca z aplikacji Uber Partner.  Jak zamówić Ubera?

  1. Włączasz aplikację, ustalasz miejsce odbioru – zostaniesz automatycznie zlokalizowany przez GPS (nie musisz znać adresu), możesz też wpisać adres ręcznie, jeśli chcesz zamówić samochód w inne miejsce.
  2. Gdy kierowca zaakceptuje Twoje zlecenie, zobaczysz jego zdjęcie, ocenę, markę samochodu i numer rejestracyjny.
  3. Wpisujesz gdzie chcesz dojechać – możesz też sprawdzić szacunkowy koszt przejazdu (co zawsze warto zrobić).
  4. Jeśli się rozmyślisz tuż po złożeniu zamówienia, masz 5 minut na bezpłatne anulowanie przyjazdu kierowcy.
  5. Podczas drogi widzisz w aplikacji trasę, jaką pojedziecie i szacowany czas dojazdu.
  6. Po dojechaniu na miejsce aplikacja automatycznie rozliczy kurs – pieniądze zostaną pobrane z Twojej karty – nie płacisz nic kierowcy.
  7. Po zakończeniu kursu oceniasz kierowcę – możesz wystawić mu notę w pięciostopniowej skali, a także dodatkowy komentarz – Uber opinie klientów traktuje bardzo poważnie.